Strona głównaCIEKAWOSTKIKrakersy w kształcie Pokemonów w Japonii tego lata!

Krakersy w kształcie Pokemonów w Japonii tego lata!

-

Krakersy Ottotto łączą siły z Pokémon, a dzięki tej kolaboracji Japończycy otrzymają tego lata je w kształcie Pokémonów!

Krakersy Ottotto japońskiego producenta przekąsek Morinaga od dłuższego czasu cieszą się dużą popularnością w kraju kwitnącej wiśni. Tamtejsi mieszkańcy sięgają nie tylko po klasyczną, soloną wersję, ale także drugi smak — curry.

Zwykle Ottotto mają kształt różnych zwierząt morskich, czasami wydawane sąedycje specjalne — w tym także Pokémony — bo to nie pierwsza kolaboracja marek. Można powiedzieć, że to nieco takie odpowiedniki, Lajkonika, czy Beskidzkich co są obecne na polskim rynku i w ofercie mają krakersy w kształcie zwierząt.

Tym razem limitowana edycja krakersów Ottomotto będzie miała 75 sylwetek Pokémonów prosto do… schrupania.

Tak jak już wspomniałem, to nie pierwsza współpraca tych marek, ale „krakersiany” debiut Terapagosa i Kapitana Pikachu.

Krakersy, niczym Pokémony w głównych seriach gier Pokémon — są ekskluzywne i zależne od smaku krakersów. W solonych np. znajdziemy Horsea, Totodile’a, Dragonite’a, Rattatę i inne.

Natomiast w paczce o smaku curry będzie Vulpix, Bellossom i inne.

Wreszcie, 29 gatunków, które można znaleźć w obu smakach, z Pikachu, Snorlaxem i trio startowym Pokémon Scarlet i Violet.

Pokémon Ottotto będą sprzedawane oczywiście w specjalnych, sygnowanych opakowaniach.

A dodatkowo, producent stworzył również specjalną stronę internetową, na której jeśli użyjemy aparatu w telefonie i dopasujemy znalezionego Pokémona-krakersa do ramki, otrzymamy cyfrową wizytówkę tego Kieszonkowego Potwor.

Raik
Raik
Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Fan muzyki post-hardcorowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

━ Pokedex

━ Głosujemy!

Pokémon w Polsce #4 – Monopoly Pokemon

Święta Bożego Narodzenia 2001. Największa PokeMania w Polsce przeżywała swój szczyt. Zbliżające się święta są wyśmienitą okazją, aby producenci zabawek mogli się wzbogacić. W...

Pokémon w Polsce #11: Wielka Księga Pokémon

Wielka Księga Pokémon to jeden z najbardziej rozchwytywanych w okresie Pokemanii w Polsce przedmiotów...

Pokémon w Polsce #6: Rogaliki Pokémon

W 2001 roku na polskim rynku (i nie tylko) do sprzedaży trafiły popularne rogaliki...