Kolejny trailer gier Pokémon Ultra Sun i Pokémon Ultra Moon trafił do internetu. Pokazuje on, że będziemy mogli podróżoiwać przez Ultra Space, przedstawia nowe Ultra Bestie i Zespoł Ultra Recon Squad.

Ultra Bestia o nazwie UB Adhesive to jeszcze nieznany nam wcześniej Pokémon. Jest typu i posiada zdolność Beast Boost. Może nauczyć się ataków Venoshock i Acid.

Ultra Bestia Burst (która została już wcześniej ujawniona) jest o typie / i posiada tę samą ability co Adhesive (Beast Boost). Używa ona nowego ataku – Mind Blown, który poświęca połowę swojego maksymalnego HP, aby zaatakować.

Ultra Bestia Assembly była już nam znana – jej typy to [rock[ i , posiada zdolność Beast Boost. Może używać ataków; Iron Defense, Wide Guard i Iron Head.

W grach Pokémon Ultra Sun/Ultra Moon będziemy mogli podrożować między wymiarami jeżdząć na Solgaleo i Lunalii. W ten sposób będziemy mogli znaleźć się w Ultra Megalopolis. W miejscu tym, światło zostało skradzione przez Necrozmę.

Dodatkowo poznamy zupełnie nową organizację – Ultra Recon Squad – jej członkowie używają do walki Ultra Bestii. W zależności od wersji gry będzie się różniła para wchodząca w skład zespołu. W Pokémon Ultra Sun stawimy czoła Dulse i Zossie, a Solierze i Phyco w Pokémon Ultra Moon.

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź