Podczas Anime Expo 2019, The Pokémon Company zaprezentowało specjalny pokaz filmu Pokémon: Mewtwo Strikes Back EVOLUTION wraz z krótkim zwiastunem nowego filmu Pokémon, który ma ukazać się w 2020 roku!

Chociaż w tej chwili nie ma dostępnych materiałów online, fani, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu, podzielili się tym, że zwiastun ujawnia, że ​​Pikachu ześlizguje się z winorośli w miejscu, które wydaje się być lasem. Zapowiedź zakończyło pokazywanie daty premiery: 2020.

Dodatkowo na zwiastunie widać, że następny film będzie prezentowany w zwykłym stylu animacji, podobnie jak Pokémon: Słońce i Księżyc, a nie w CGI.

Niektóre wstępne raporty mówiły, że tytuł następnego filmu ma brzmieć: Pokémon z tobą (Pokémon With You). Pokémon With You to japońska organizacja charytatywna założona w marcu 2011 r. przez The Pokémon Company. Serebii zdementował jednak te pogłoski.
Kolejny film Pokémon w standardowej animacji!

Od dłuższego czasu zastanawiano się, czy kolejne filmy Pokémon będą robione już na stałe w CGI, jak Pokémon: Mewtwo Strikes Back EVOLUTION, czy może standardową techniką. Póki co okazuje się, że film Pokémon 23 będzie animowany podobnie jak seria telewizyjna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here