Strona głównaPokémon GOEventy Pokemon GOFuzje Pokemonów już wkrótce w Pokemon GO!

Fuzje Pokemonów już wkrótce w Pokemon GO!

-

Pokémon zdolny do fuzji pojawi się już wkrótce w Pokémon GO! Dzięki tej mocy, Necrozma może przybrać niesamowite alternatywne formy w Pokémon GO! Potężne Dusk Mane Necrozma i Dawn Wings Necrozma powstają poprzez połączenie Necrozmy z legendarnym Pokémonem Solgaleo lub Lunalą, co Trenerzy będą mogli zrobić po raz pierwszy na Pokémon GO Fest 2024.

Dawn Wings Necrozma i Dusk Mane Necrozma będą dostępne 13 i 14 lipca podczas wydarzenia globalnego GO Fest 2024 w rajdach 5-gwiadkowych, a po ich pomyślnym ukończeniu będziemy mogli złapać Necrozmę (nawet w wersji shiny ✨). Nieco wcześniej taką okazję będą mieli trenerzy będący na eventach Pokémon GO Fest w Sendai, Madrycie i Nowym Jorku.

Fused Dawn Wings Necrozma będzie znał atak Moongeist Beam, a Fused Dusk Mane Necrozma – Sunsteel Strike.

Aby połączyć Necrozmę z Solgaleo będziemy potrzebować 1000 Solar Fusion Energy, 30 Candy Necrozmy i 30 Candy Cosmoga. Analogicznie, połączenie Necrozmy i Lunali będzie wymagało 1000 Lunar Fusion Energy, 30 Candy Necrozmy i 30 Candy Cosmoga.

Połączone Pokémony pozostaną w tej formie, dopóki gracz ich nie rozdzieli — nie będzie tutaj licznika czasu jak w przypadku Mega ewolucji, ani nie będzie to kosztowało żadnej energii fuzyjnej, ani cukierków.

Słoneczną i księżycową energię będziemy mogli zdobyć uczestnicząc w rajdach przeciwko jednej z form Necrozmy, a także wykonując zadania, jeśli zdecydujemy/zdecydowaliśmy się na zakup płatnego ticketa: Pokémon GO Fest 2024: Global Ticket, który kosztuje 84,99 złotych.

Raik
Raik
Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Fan muzyki post-hardcorowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

━ Głosujemy!

Pokémon w Polsce #4 – Monopoly Pokemon

Święta Bożego Narodzenia 2001. Największa PokeMania w Polsce przeżywała swój szczyt. Zbliżające się święta są wyśmienitą okazją, aby producenci zabawek mogli się wzbogacić. W...

Pokémon w Polsce #11: Wielka Księga Pokémon

Wielka Księga Pokémon to jeden z najbardziej rozchwytywanych w okresie Pokemanii w Polsce przedmiotów...

Pokémon w Polsce #6: Rogaliki Pokémon

W 2001 roku na polskim rynku (i nie tylko) do sprzedaży trafiły popularne rogaliki...