Aplikacja mobilna Pokémon TV dostała aktualizację! Po jej zainstalowaniu przez ograniczony czas będziemy mogli obejrzeć film Pokémon: The Power of Us!
Film Pokémon 21 The Power of Us

Aplikacja Pokémon TV dostała po aktualizacji nowy interfejs i nowe funkcje, ułatwiające oglądanie odcinków i filmów. Dostępna jest dla systemów mobilnych iOS i Android.

Integracja z Pokémon Trainer Club pozwala zacząć oglądać dany film lub odcinek na jednym urządzeniu, a kontynuować na innym. Zapewnia również opcję pobrania plików i oglądania offline, gdy nie mamy połączenia z internetem.

Widzowie, którzy zaktualizują Pokémon TV dostaną czasową możliwość obejrzenia w aplikacji najnowszego filmu z serii Pokémon. Jest on zatytułowany Pokémon: The Power of Us.

W filmie Ash i spółka dostają się do miasta Fuda, w którym akurat odbywa się Festiwal Wiatru na cześć legendarnego Pokémona Lugii. Nasi ulubieńcy poznają całą gamę nowych postaci: młodego sportowca, kompulsywnego kłamcę, nieśmiałego badacza, zgorzkniałą staruszkę i małą dziewczynkę skrywająca wielki sekret. Wszyscy oni muszą nauczyć się współpracować, aby uratować miasto i festiwal przed pojawiającym się zagrożeniem.
W filmie pojawia się również Mityczny Pokémon Zeraora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here