Niantic za pośrednictwem swojej strony dot. Pokémon GO ogłosiło kolejne comiesięczne wydarzenie odbywające się w Pokémon GO, tzw. Community Day. Event odbędzie się 22 września (w Polsce w godzinach 11:00-14:00), a głównym Pokémonem tego dnia będzie Chikorita.

Tradycyjnie też podczas trwania eventu będą dostępne inne bonusy, tym razem będą to towarzyszące nam na każdym Community Day 3-godzinne lury, a także potrójny exp za łapane przez Nas Pokémony.

Oczywiście Chikorita będzie dostępna w wersji shiny, a gdy ewoluujemy ją podczas trwania eventu będzie znała specjalny atak dostępny tylko tego dnia (w chwili obecnej jeszcze nie wiemy jaki to będzie, być może podobnie jak było z Bulbasaurem – Frenzy Plant).

Sama Chikorita, albo raczej jej ostatnia ewolucja – Meganium nie jest zbyt specjalnie użyteczna w grze Pokémon GO i raczej na pewno ta kwestia nie zmieni się po Community Day. Pokémon ten w wersji shiny, faktycznie może kojarzyć się z nadchodzącą powoli we wrześniu jesienią, dlatego wybór taki, a nie inny.

Dodatkowo Niantic zapowiedziało także kiedy odbędą się kolejne Community Day – bedą to 21 października (niedziela) oraz 10 listopada (sobota).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here