Centrum Pokémon Singapur logo
Logo Centrum Pokémon w Singapurze zawiera Laprasa, Pikachu i Celebiego
Znamy sklepy Centrum Pokémon z Japonii. Pokémon Company otworzy niebawem Centrum Pokémon w Singapurze. Będzie to pierwsze tego typu miejsce poza Krajem Wschodzącego Słońca!

Portal NintendoSoup stale raportuje o postępach dotyczących planowanego otwarcia Centrum Pokémon w Singapurze. Dzisiejsze wieści zawierają zdjęcie makiety tego, jak lokal umiejscowiony na lotnisku Jewel Changi ma wyglądać!

Centrum Pokémon w Singapurze nie ma się zbytnio różnić od tych w Japonii. Przy wejściu gości ma witać posąg Laprasa, Pikachu i Celebiego, Pokémonów patronalnych tego Centrum, występujących także w logo. Poniżej prezentujemy makietę od wysłannika portalu:

Centrum Pokémon Singapur wygląd
Tak ma wyglądać Centrum Pokémon w Singapurze

Elementami wyróżniającymi wystrój singapurskiego Centrum Pokémon ma być zielona tapeta i drewniane oraz bambusowe dekoracje. Powodem takiej stylizacji jest to, że wokół lotniska Jewel Changi, gdzie Centrum będzie, jest mnóstwo bujnej roślinności! Takiej lokalizacji nigdy nie miało żadne japońskie Centrum Pokémon.

Potwierdzono również, że podobnie jak w japońskich Centrach Pokémon, w singapurskim także będą odbywać się eventy, choć póki co nie wiadomo jeszcze jakie. Oczywiście w pierwszej kolejności nasuwa się na myśl organizacja turniejów VGC i PTCG.

Centrum Pokémon Singapur ma być mniejsze lub mieć tę samą wielkość co Centrum Pokémon w Kioto, czyli jeden z najmniejszych sklepów sieci.

Singapurskie Centrum Pokémon ma zostać otwarte wraz z lotniskiem Jewel Changi, którego otwarcie jest planowane na pierwszą połowę tego roku. Prawdopodobnym terminem otwarcia jest ponoć koniec kwietnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here