Strona główna8generacjaCebulowy Krążek powraca!

Cebulowy Krążek powraca!

-

Cebulowy Krążek powraca! Ogólnopolska seria zawodów współorganizowana przez wszystkich licencjonowanych sędziów VGC w Polsce startuje ze swoją trzecią edycją w czasie gdy wszystkie oficjalne lokalne turnieje wstrzymane są z powodu epidemii.

 

Czym jest Cebulowy Krążek?


Cebulowy Krążek jest online ligą Pokémon Sword & Shield, trwającą kilka miesięcy, w czasie których w pomniejszych zawodach i aktywnościach online zdobywa się punkty zależnie od swoich osiągnięć.
Udział we wszystkich turniejach serii Cebulowego Krążka jest darmowy i każdy mający grę Sword/Shield może wziąć udział. Najlepsze wyniki na zakończenie sezonu spotkają się ośmioosobowym invitationalu (nieformalnych mistrzostwach Polski VGC). Invitational jest prestiżowym turniejem dla najlepszych z najlepszych, którzy zmierzą się w walce zarówno o tytuł mistrza, jak i atrakcyjne nagrody o zsumowanej wartości kilkuset PLN (TBA).

Seria Cebulowego krążka mimo bycia organizowaną przez wszystkich Polskich licencjonowanych Tournament Organizers, nie ma nic wspólnego z oficjalnymi turniejami lokalnymi do kwalifikacji na Mistrzostwa Świata VGC. Wszystkie oficjalne turnieje, tak samo jak i mistrzostwa świata 2020 zostały odwołane z powodu pandemii COVID-19, stąd  każdy turniej serii Cebulowego Krążka odbędzie się online.

Format Cebulowego krążka

Wszystkie turnieje jak i sam invitational będą rozgrywane na oficjalnym aktualnym formacie walk. W tej chwili jest to ruleset VGC 2020 “Series 3”: https://justpaste.it/5zkdn.

Livesteam z Mistrzostw Cebulowego Krążka 2017
Livesteam z Mistrzostw Cebulowego Krążka 2017

Aby uczestniczyć w Cebulowym Krążku, niezbędne jest bycie członkiem Polskiego Discorda VGC, na którym będą publikowane wszystkie aktualności i informacje o nadchodzących turniejach. Ponadto zachęcamy też do dołączenia do grupy FB

 
Startujemy!

Weekly Krążek #1

Pierwszy turniej eliminacyjny, na którym można już zebrać dużo punktów do kwalifikacji, odbędzie się 11 Kwietnia. Po pierwszych zawodach ruszy aktualizowana na bieżąco rozpiska punktów zawodników, dla ciekawskich – tak się prezentowała zeszłoroczna na koniec sezonu przed mistrzostwami 2018: https://tinyurl.com/v2k36u2. Turnieje będą się odbywać regularnie, publikowane będą na Battlefy oraz na Discordzie. Każdy może brać udział w dowolnej ilości zawodów.

Na uczestnictwo w serii Cebulowego Krążka nie ma zapisów, wystarczy być dostępnym na Discordzie VGC Polska i brać udział w dowolnej ilości zawodów (na które już będą dedykowane zapisy na platformie Battlefy), a całą resztą zajmie się organizacja.

Cebulowy Krążek 2020 oficjalnie wystartował, do zobaczenia na polu walki!

Yoship
Yoship
Zawodowy gracz competitive VGC, organizator serii ogólnopolskich mistrzostw "Cebulowego Krążka"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

━ Głosujemy!

Pokémon w Polsce #4 – Monopoly Pokemon

Święta Bożego Narodzenia 2001. Największa PokeMania w Polsce przeżywała swój szczyt. Zbliżające się święta są wyśmienitą okazją, aby producenci zabawek mogli się wzbogacić. W...

Pokémon w Polsce #11: Wielka Księga Pokémon

Wielka Księga Pokémon to jeden z najbardziej rozchwytywanych w okresie Pokemanii w Polsce przedmiotów...

Pokémon w Polsce #6: Rogaliki Pokémon

W 2001 roku na polskim rynku (i nie tylko) do sprzedaży trafiły popularne rogaliki...