Strona głównaPokémon GOEventy Pokemon GOBounsweet w maju na Community Day

Bounsweet w maju na Community Day

-

Niantic udostępniło zwiastun wideo na platformie X, wyraźnie pokazujący Bounsweeta wyskakującego z krzaków. Cień latającego Toucannona pojawia się na krótkim wideo, ale wiemy z Pokémon Sun/Moon, że Toucannony jedzą Bounsweet, ponieważ przyciągają samym zapachem.
Bounsweet wyskakuje w ostatnich dwóch sekundach, tuż po tym, jak Toucannon kończy przelatywać:

Majowy Community Day odbędzie się 19 maja 2024 r. w godzinach od 14:00 do 17:00. Shiny Bounsweet ✨ zostanie udostępniony podczas wydarzenia, dzięki czemu shiny Steenee i shiny Tsareena będą możliwe do zdobycia poprzez ewolucję.

Bounsweet to Pokémon typu trawiastego, wzmocniony przez słoneczną pogodę i rzadko spotykany na wolności poza wydarzeniami. Jest to dość wyjątkowy Pokémon z regionu Alola, z interesującą linią ewolucyjną. Zarówno Steenee, jak i Tsareena zachowują trawiasty typ i zyskują kilka interesujących ruchów typu Fairy i Ice, ale niestety często pozostają w cieniu innych atakujących typu trawiastego.

Aby Bounsweet ewoluował w Steenee wymagane jest 25 Candy, a do osiągnięcia finalnej ewolucji – 100 Candy.

Ewoluuj Steenee (Ewolucja Bounsweeta) podczas wydarzenia lub do pięciu godzin po nim, aby otrzymać Tsareenę, która zna ładowany atak – High Jump Kick.

Podczas trwania Community Day lury oraz Incense’y (z wyłączeniem Daily Incense i Golden Lure’a) będą aktywne trzy godziny, za złapanie Pokémonów otrzymamy dwa razy więcej Candy, będziemy mieli podwójną szansę na otrzymanie Candy XL za złapanie Pokémonów oraz jajka do wyklucia się będą potrzebowały 1/4 podstawowego dystansu.

Raik
Raik
Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Fan muzyki post-hardcorowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

━ Głosujemy!

Pokémon w Polsce #4 – Monopoly Pokemon

Święta Bożego Narodzenia 2001. Największa PokeMania w Polsce przeżywała swój szczyt. Zbliżające się święta są wyśmienitą okazją, aby producenci zabawek mogli się wzbogacić. W...

Pokémon w Polsce #11: Wielka Księga Pokémon

Wielka Księga Pokémon to jeden z najbardziej rozchwytywanych w okresie Pokemanii w Polsce przedmiotów...

Pokémon w Polsce #6: Rogaliki Pokémon

W 2001 roku na polskim rynku (i nie tylko) do sprzedaży trafiły popularne rogaliki...