Oddział The Pokémon Company odpowiedzialny za Karciankę naprawdę nie traci czasu. Drugie rozszerzenie serii Sun & Moon ukaże się w Japonii dopiero za trzy tygodnia, a w Stanach – w maju. Jednakże, pojawiły się już pierwsze informacje o trzecim rozszerzeniu.
Logo Pokémon TCG: Sun & Moon
Logo Pokémon TCG: Sun & Moon

 

Informacje dotyczą japońskiego wydania, czyli zupełnie pierwszego. Rozszerzenie zostanie – czasem tak bywa w Kraju Kwitnącej Wiśni – podzielone na dwie równorzędne części. Ich nazwy (przetłumaczone z japońskiego, więc ostateczne angielskie mogą być inne) to Light-Devouring Darkness i Did You See the Fighting Rainbow. Będę reprezentowane przez Legendarne Pokémony, odpowiednio Necrozmę i Ho-Oh. Na każdą część będzie się składać 51 kart.

Sun i Moon - trzecie rozszerzenie

Data wydania to 16 czerwca. Rozszerzenie ukaże się więc miesiąc przed premierą kolejnego filmu Pokémon (15 lipca). Nazwa połowy poświęconej Ho-Oh – będąca pytaniem – zdaje się nawiązywać do pierwszego odcinka anime, kiedy to Ash zobaczył Legendarnego Pokémona-ptaka. Motyw ma powrócić w filmie Pokémon – I Choose You!

 

1 KOMENTARZ

  1. Już się nie mogę doczekać rozszerzonego filmu o Pokemonach o Ashu,który ma Pikachu i wyruszy w świat od Kanto do Aloli(spoiler:Ho-oh w końcu dostanie 1 filmu i spekuluję,że będą ożywione pół Psy-pół Bestie i bedą walczył z 3 legendarnymi ptakami razem z Lugią na czele,a nie tj.w przypadku 2cz.filmu Uwierz w swoją siłę)Dla zainteresowanych polecam 1 odc.przed rozgrzewką filmową https://www.youtube.com/watch?v=UBNjDtA6_og

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here