Dzień Pokémon przypada jak co roku 27 lutego – data związana jest z premierą pierwszych gier z serii w Japonii, które zostały wydane w 1996 roku. W związku z tym, zostało przygotowanych dla fanów Pokémon nieco atrakcji!

Jeśli jesteśmy użytkownikami serwisów społecznościowych Twitter i Instagram, używając hashtaga #PokémonDay nas status może pojawić się na specjalnej podstronie na oficalnej stronie Pokémon.

Od 26 lutego do 6 marca w Pokémon GO będziemy mogli złapać unikalnego Pikachu z czapeczką (inną, niż była w okresie Świąt Bożego Narodzenia).

pikachu-outbreak-festival-2016-in-yokohama

W Pokémon Day zadebiutuje nowa kolekcja figurek dostępnych w Pokémon Center. Pierwszy zestaw zawiera postacie takie jak Eevee, Mew, Magikarp, Pikachu, które wykonują swoje unikalne ataki. Magikarp – Splash, Mew – Psychic, Eevee – Swift, a Pikachu – Thunderbolt.

pc-gallery-figures-169

 

Od 27 lutego na oficjalnej stronie Pokémon będzie możliwość obejrzenia (po angielsku) filmów kinowych między innymi: Pokémon Film Pierwszy, Pokémon 4Ever czy Pokémon Zoroark – Mistrz Iluzji. Będą dostępne przez ograniczony czas.

Pokémon Trading Card Game Online zaczyna świętować dzień wcześniej, możliwe będzie zdobycie dodatkowych tokenów.

W sklepach GameStop (niedostępne w Polsce) będzie można uzyskać kod na Bottle Cap do gier Pokémon Sun/Moon. Pozwalają one zwiększyć IV Pokémona.

sun-moon-bottle-cap-169-en

Do sprzedaży trafi limitowana edycja New Nintendo 3DS XL – Pikachu.

Screen_Shot_2017_01_24_at_12.04.09_PM

Przez cały dzień na Twitch będą transmisje pokazującego potyczki w gry video, Pokémon TCG i Pokken Tournament.

Atrakcji co nie miara, ale my oczekiwalibyśmy zapowiedzi czegoś nowego – w tamtym roku w ten dzień zapowiedziano Pokémon Sun/Moon,

3 KOMENTARZE

    • Chociażby jakiś nowy spin-off. Gdzie się podziały Rangery? Co z Detective Pikachu poza Japonią? Nie samą główną serią żyjemy, a jednak już czas na nowe Dungeony czy Rangery zawierające 7 gene 😉

      • Rangery umarły, bo najwyraźniej nie były dość popularne. Propsuje Detektywa Pikachu. Nie zdziwiłbym się jakby 7. gena pojawiła się jako DLC do SUPER Mystery Dungeon by było naprawdę SUPER xD

        No i może być tak, że pokażą nic, bo na 22. lecie będą chcieli pokazać coś na Switcha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here