The Chase

Międzynarodowa policja szuka kryjówki gdzie ukrywa się szef Zespołu R – Giovanni. Looker dostaje informację, że Team Rocket grasuje w regionie Kanto i są podejrzani o nielegalne handlowanie i przemyt Pokémonami. Policja robi nalot w mieście Celadon w kasynie, gdzie w podziemiach Zespół R przetrzymuje wszystkie zdobyte Pokémony. Zła organizacja planowała przejąć Silph Co., lecz ich plany zostały udaremnione – wszyscy członkowie Team Rocket zostali zatrzymani, jednak nie chcą powiedzieć ani słowa co do przyszłych planów ich lidera – Giovanniego. Nagle, jeden ze śledczych informuje Lookera, że odkryto lokalizację szefa Zespołu R – w Gymie w mieście Viridian.

O zmroku SWAT otacza salę w Viridian. Looker nakazuje być ostrożnym swoim ludziom zważając, że Giovanni to doświadczony trener Pokémon. Jeden z oficerów z pomocą Magnemite’a, który otwiera elektroniczny zamek. Po przeszukaniu budynku okazuje się on pusty.

W dochodzeniu okazuje się, że Giovanni, był liderem Gymu w Viridian, jednak po wręczeniu odznak dwóm trenerom po prostu zginął. Na wzgórzu w pobliżu Viridian, Giovanni deklaruje, że Zespoł R nigdy nie upadnie.

Odcinek Online

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here