The Challenger

Na Indigo Plateau, członkowie Elitarnej Czwórki w regionie Kanto – Lance, Bruno, Lorelei i Agata, przygotowują się na przybycie trenera, któremu udało się zdobyć osiem odznak z sal z całego regionu – ten wyczyn, już dawno nikomu się nie udał. Lance mówi, że już nie może się doczekać, by przekonać się jak silny przeciwnik się im trafił. Wszyscy zajmują swoje miejsca. Do Ligi Pokémon przybywa trener o imieniu Blue. Deklaruje, że jest on najsilniejszym trenerem Pokémon na świecie.

Pierwszy jego rywal to Lorelei, która w walce używa Laprasa. Blue natomiast Alakazama. Psychiczny Pokémon unika ataku Slam poprzez teleport. Lapras próbuje gorączkowo zlokalizować przeciwnika, jednak to Alakazam atakuje i pokonuje go bez jakiegokolwiek problemu.

Blue staje do walki z Brunem, ekspertem Pokémonów o typie walczących. Jest na tyle zdeterminowany, że nie zamierza wchodzić w dłuższy dialog z członkiem Elitarnej Czwórki. Trener wysyła przeciwko Machampowi, swojego Pidgeota, który szybko przechodzi do ataku ruchem Wing Attack. Machamp, próbuje się obronić, lecz atak jest tak potężny, że uderza nim (i Brunem) o ścianę. Drzwi otwarte dalej.

Trzecim członkiem z którym mierzy się Blue to Agatha. Na początku, Blue pokonuje jej Arboka swoim Rhydonem. Członkini Elitarnej Czwórki prawi swojemu przeciwnikowi komplementy. Blue, pewny siebie mówi, że wszystko idzie zgodnie z jego planem. Agatha, porównuje go do dziadka Blue – jest zupełnym jego przeciwieństwem. Wysyła ona swojego ostatniego Pokémona, Gengara…

Drzwi otwierają się dalej, a Blue staje twarzą w twarz z liderem Elitarnej Czwórki, Lancem. Oświadcza mu, że go pokona i zostanie mistrzem. Mistrz używa swojego Dragonite’a, a Blue Blastoise’a. Jednocześnie smok używa Flamethrower, a wodny przeciwnik Hydro Pump. Blastoise unik ataku chowając się w swojej skorupie. Przystępuje do ataku, aby zakończyć walkę, atakiem Skull Bash. Oba Pokémony spotykają się na polu bitwy i zaczynają ostateczny pojedynek…

Blue zostaje mistrzem – siedzi w ciemnym pomieszczeniu przeznaczonym dla Mistrza Ligi Pokémon. Jednak do pokoju wchodzi rywal. Blue wstaje ze swojego tronu i wita swojego przeciwnika, którym okazuje się Red.

Odcinek Online

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here