Jak co tydzień, pojawiła się kolejna aktualizacja Pokémon Shuffle. Jest to darmowa gra Pokémon, zarówno na 3DS-a, jak i smartfony. Udostępniono kilka poziomów, w tym parę zupełnie nowych. Co więcej, dostępne są nagrody za grę w Mega Houndoom competitive stage, w którym można było spróbować swoich sił w zeszłym tygodniu.

Pokémon_Shuffle_logo

 

Pierwszy z całkowicie nowych poziomów to Totodile (Winking) special stage. Mamy na niego nieco mniej czasu, niż na pozostałe udostępnione dzisiaj atrakcje – potrwa zaledwie do 31 stycznia, a więc przez tydzień.

Aktualizacja Pokémon Shuffle ma dla nas m.in. zupełnie nowe poziomy
Aktualizacja Pokémon Shuffle ma dla nas m.in. zupełnie nowe poziomy

 

Następny wcześniej nie udostępniany poziom to Wailord Stage. Na Pokémona-wieloryba dostaliśmy więcej czasu – tym razem dwa tygodnie, nie jeden, czyli do 7 lutego.

Wailord stage
Wailord stage

 

Pierwszy z powracających poziomów to Gyarados stage. Pozostałe dwa przynależą do Legendarnych Pokémonów z regionu Hoenn – Groudona i Kyogre. We wszystkie trzy będzie można zagrać przez dwa tygodnie, do 7 lutego.

Co więcej, powraca poziom Pokémon Safari, także z nowymi stworkami. Wśród “starych” znajdziemy Shelldera, Cloystera, Shiny Magikarpa, Shiny Gyaradosa, Pidove’a, Tranquilla i Unfezanta. Te, które pojawiły się po raz pierwszy to Snorunt (Winking) oraz Glalie (Winking). Poziom potrwa do 7 lutego.

Jeśli chodzi o nagrody za udział w Mega Houndoom competitive stage, nagrodę główną stanowi Houndoominite. Pozostałe obejmują Attack Power, Mega Speedup i Raise Max Level. Nagroda pocieszenia to Attack Power. Aby odebrać przedmioty, wystarczy zalogować się do 31 stycznia.

Houndoominite received

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here