Nowa aktualizacja oznaczona wersją 0.77.1 została wydana – obecnie nie jest jeszcze dostępna do pobrania poprzez App Store i Google Play. Do pobrania jest za pośrednictwem serwisu APKMirror. Sugeruję jednak poczekać, aż wyjdzie aktualizacja ogólnodostępna.

Wprowadza kilka usprawnień.

  • Podczas próby transferowania Pokémonów w przebraniach (np. Pikachu z czapką Asha) pojawi się dodatkowe okienko, aby potwierdzić, że faktycznie chcemy pozbyć się tego Pokémona.
  • Naprawiono błąd sieciowy , który pojawiał się nieraz przy zbijaniu Pokémona w Gymie
  • Naprawiono błąd, który powodował, że w lobby przy Raidzie wyświetlano niepoprawną liczbę Trenerów przygotowujących się do bitwy.
  • Naprawiono błąd, który powodował, że gdy będąc w lobby leczyliśmy swoje inne Pokémony, wybrane przez nas pozycje resetowały się do sugerowanych przez grę.
  • Naprawiono błąd związany z niektórymi podkręconymi kulkami, które nie rejestrowały poprawnie i nie dostawaliśmy za to bonusu.
  • Różne poprawki mniejszych błędów i wydajnościowych

Dodatkowo w kodzie gry pojawiły się dodatkowe formy Castforma (wygląda na to, że będzie dostępny może już od razu przy wprowadzeniu trzeciej generacji do Pokémon GO) oraz legendarnego Deoxysa.

.CASTFORM_NORMAL
.CASTFORM_SUNNY
.CASTFORM_RAINY
.CASTFORM_SNOWY
.DEOXYS_NORMAL
.DEOXYS_ATTACK
.DEOXYS_DEFENSE
.DEOXYS_SPEED

Kiedy trzecia generacja?

Premiery trzeciej generacji w Pokémon GO jesteśmy coraz bliżej — po stronie klienta brakuje już tylko plików dźwiękowych nowych Pokémonów. Może dostaniemy już wszystko co potrzeba w kolejnej aktualizacji?

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź