Nadszedł czas na kolejny turniej! Tym razem jest to 2017 International Challenge February. Będą to pierwsze rozgrywki z kategorii International Challenge dla gier Pokémon Sun i Moon. Obowiązujące zasady będą takie same, jak te przestrzegane podczas meczów w ramach Pokémon Video Game Championship Series.

Logo Sun i MoonZasady te oznaczają, że w trakcie turnieju będzie istniała możliwość zdobycia Championship Points. Są to punkty niezbędne dla otrzymania zaproszenia na 2017 Pokémon Video Game World Championships, czyli sierpniowe mistrzostwa świata w gry wideo Pokémon. To jednak nie jedyna zachęta do wzięcia udziału. Jak pisałem dla Was tutaj, pod koniec lutego miało odbyć się Online Competition, za które nagrodą będą dwa Mega Kamienie niedostępne w Sun i Moon. Oto i ono! Mawilite i Beedrillite otrzyma każdy, kto weźmie udział w 2017 International Challenge February. Uwaga; aby zakwalifikować się na powyższe atrakcje, należy ukończyć przynajmniej trzy walki.

Podczas rozgrywek będzie można używać jedynie stworków z Alola Pokédex
Podczas rozgrywek będzie można używać jedynie stworków z Alola Pokédex

 

Nadchodzące Battle Competition jest jedynie dla gier Sun i Moon. Ponadto, wolno będzie użyć tylko Pokémonów zawartych w Alola Pokédex, łącznie z Ultra Bestiami. Jednakże, są i zakazane stworki. Należą do nich Zygarde, Cosmog, Cosmoem, Solgaleo, Lunala, Necrozma i Magearna. Użycie Mega Kamieni także nie jest dozwolone. Format rozgrywek to Double Battle, czy też dwa na dwa.

Grafika promująca turniej
Grafika promująca turniej

 

Zapisy potrwają od 16 do 23 lutego, a walki – od 24 do 26 dnia tego samego miesiąca. Limit to piętnaście meczów dziennie, lecz niewykorzystane przechodzą na następny dzień. Wyników należy spodziewać się w marcu.

Bierzecie udział?

Więcej informacji: https://3ds.Pokémon-gl.com/information/4cfcca44-671b-4cce-b818-e78a9d9075e5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here