Niantic ogłosiło tegoroczne Global Challenge oraz nagrody od profesora Willowa, które będą dostępne za imprezy z serii Pokémon GO Fest które odbędą się w Chicago, Dortmundzie i Yokohamie. Trenerzy z całego świata połączą swoje siły, aby ukończyć wyzwania i odblokować globalne nagrody takie jak podwójne Candy, więcej Stardustu, dodatkowe punkty doświadczenia, a także specjalne raidy podczas których będziemy mogli złapać shiny Raikou, Entei i Suicune!

Spark’s Candy Research Challenge

Impreza Pokémon GO Fest w Chicago rozpocznie się w czwartek 13 czerwca o 18:00 czasu polskiego i potrwa do niedzieli 16 czerwca 2:00 czasu polskiego. Każdy z trzech zespołów (Instint, Valor, Mystic) oraz uczestnicy imprezy będą mieli konkretne cele do osiągnięcia:

 • Uczestnicy Pokémon GO Fest – wykonanie miliona questów, aby odblokować 2x Candy za łapanie
 • Instict – 15 milionów questów, aby odblokować 1 pewne Rare Candy na raid
 • Valor – 15 milionów questów, aby odblokować 1/2 dystansu potrzebną do wyklucia jajek
 • Mystic – 15 milionów questów, aby odblokować 2 razy więcej cukierków za wyklucia jajek

Pomyślne wykonanie zadań uaktywni bonusy dla całego świata w dniach 18-25 czerwca (od godziny 22:00 czasu polskiego). Dodatkowo będziemy mieli szanse w późniejszym terminie spotkać shiny Raikou.

Candela’s XP Research Challenge

Impreza Pokémon GO Fest w Dortmundzie rozpocznie się w czwartek 4 lipca o 21:00 czasu polskiego i potrwa do niedzieli 7 lipca 18:00 czasu polskiego. Każdy z trzech zespołów (Instint, Valor, Mystic) oraz uczestnicy imprezy będą mieli konkretne cele do osiągnięcia:

 • Uczestnicy Pokémon GO Fest – wykonanie miliona questów, aby odblokować 3x EXP za łapanie Pokémonów
 • Instict – 15 milionów questów, aby odblokować 1 godzinne Lucky Eggi
 • Valor – 15 milionów questów, aby odblokować 3x EXP za wykluwanie jajek
 • Mystic – 15 milionów questów, aby odblokować 2x EXP za raidy

Pomyślne wykonanie zadań uaktywni bonusy dla całego świata w dniach 9-16 lipca (od godziny 22:00 czasu polskiego). Dodatkowo będziemy mieli szanse w późniejszym terminie spotkać shiny Entei.

Blanche’s Stardust Research Challenge


Impreza Pokémon GO Fest w Yokohamie rozpocznie się w piątek 6 lipca o 3:00 czasu polskiego i potrwa do poniedziałku 12 sierpnia 21:00 czasu polskiego. Każdy z trzech zespołów (Instint, Valor, Mystic) oraz uczestnicy imprezy będą mieli konkretne cele do osiągnięcia:

 • Uczestnicy Pokémon GO Fest – wykonanie dwóch milionów questów, aby odblokować 3x Stardust za łapanie Pokémonów
 • Instict – 25 milionów questów, aby odblokować 3000 Stardustu za raid
 • Valor – 25 milionów questów, aby odblokować 3x Stardust za wykluwanie jajek
 • Mystic – 25 milionów questów, aby odblokować 1-godzinne Star Piece.

Pomyślne wykonanie zadań uaktywni bonusy dla całego świata w dniach 13-20 lipca (od godziny 22:00 czasu polskiego). Dodatkowo będziemy mieli szanse w późniejszym terminie spotkać shiny Suicune.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here